В ОДА відбувся телеміст «Запоріжжя – Івано-Франківськ»

Сьогодні між Івано-Франківською та Запорізькою обласними військовими адміністраціями у форматі телемосту відбулося засідання «круглого столу» на тему «Україна Соборна. Разом до Перемоги: Запоріжжя – Івано-Франківськ».

Захід, у якому взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин, голова Запорізької ОВА Олександр Старух, а також представник 102 окремої бригади територіальної оборони імені Дмитра Вітовського, присвятили відзначенню 104-ої річниці Дня Соборності України.

Віталій Ільчишин від імені голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук привітав учасників засідання із річницею Дня Соборності, а також різдвяними святами.

«День Соборності України – це не лише пам’ять про наше героїчне спільне минуле, це згуртована співпраця заради майбутнього, коли ми спільно, із різних областей, боремося з окупантами, відстоюємо свою свободу та незалежність, працюємо в тилу, щоб наше військо було сильним і могло давати гідну відсіч ворогу, – підкреслив Віталій Ільчишин. – Цьогоріч наше Різдво сповнене смутку, адже за Україну віддають свої життя найкращі сини та дочки нашої держави. Віримо, що наступного року ми відзначатимемо різдвяні свята у мирі та з Перемогою».

За словами Віталія Ільчишина, Івано-Франківщина всіляко підтримує жителів Запорізької області, зокрема, прикарпатці відкрили свої домівки та серця для понад 10 тисяч запоріжців.

Під час заходу юні вихованці дитячої школи мистецтв № 1 імені Миколи Лисенка м. Івано-Франківська повіншували всіх присутніх та побажали миру, добра та злагоди.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...