В Отинії без опалення та води школа, дитсадок і лікарня

В Отинії через відсутність опалення та водопостачання зачинився ліцей та дитсадок. Крім того, районній лікарні довелося відправити пацієнтів зі стаціонару додому.

Про це йдеться у зверненні працівників Отинійської районної лікарні до депутатів Отинійської селищної ради.

“У звʼязку з припиненням подачі тепла температура в приміщеннях 19 січня становила 8-12°C. В таких умовах, медична допомога пацієнтам, в першу чергу стаціонарним хворим, надаватися не може. На даний час хворі люди зі стаціонару відпущені додому. Одночасно не подається тепло споживачам, розміщеним на території й в приміщеннях лікарні, а саме відділенню швидкої медичної допомоги, Центру первинної медико-санітарної допомоги, реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, в приміщення сховища цивільного захисту та «Пункту Незламності», а також ряду орендарів”, – йдеться у зверненні.

У звʼязку з тим, що заклад фінансується з НСЗУ та фінансування проводиться помісячно за надані послуги, працівники не можуть бути переведені на простій чи будь-яку іншу форму збереження кадрового потенціалу та відповідно лікарні. У разі продовження такої ситуації з припинення теплопостачання ще протягом кількох днів, в залежності від погодних умов, враховуючи те, що всі відомості про надану хворим медичну допомогу передаються в режимі реального часу в електронну систему охорони здоровʼя, фінансування закладу згідно з договором від НСЗУ буде припинено.

“Громада залишиться без амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, а близько ста працівників без роботи”.

Відтак 23 січня відбудеться сесія селищної ради, де планують розглянути питання стосовно лікарні.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...