Франківська СБУ повідомила про підозру колоборанту з Донеччини

Слідчі СБУ в Івано-Франківську оголосили підозру голові окупаційної адміністрації селища Нікольське Маріупольського району Донеччини.

Йдеться про місцевого мешканця 1980 р.н., який не лише працює на загарбників, але й вступив до російської партії влади «Єдина Росія». СБУ встановила, що з вересня 2022 року колаборант обіймав посаду заступника голови окупаційної адміністрації Нікольського. А 14 березня 2023 року став селищним гауляйтером, повідомляють в СБУ.

На цій посаді фігурант організовує роботу незаконної адміністрації Нікольського та виконує функції представника окупаційної влади. Зокрема, він особисто вручав мешканцям селища вітальні листівки від президента рф. Крім того, колаборант будує власну політичну кар’єру у владній вертикалі загарбників. Для цього він вступив у партію «Єдина Росія» та подав свою кандидатуру на т.зв. «вибори депутатів представницьких органів державної влади суб’єктів рф».

Слідчі СБУ оголосили фігуранту підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. На фігуранта очікує позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати адміністративні посади на термін від 10 до 15 років.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...