Безглуздий замах на вбивство. Нападника, який сьогодні стріляв в місцевого бізнесмена, одразу ж опізнали. ВІДЕОСЮЖЕТ

Сьогодні в обід, 31 липня, в центрі міста стріляли у відомо франківського підприємця. Нападник потрапив в зону камер спостереження, наразі в місті оголошено план перехват. Поранений підприємець у лікарні.

Інцидент трапився близько 13:00 на Площі Ринок, поблизу “п’ятачка”. Бізнесмен припаркувався поруч свого магазину. В цей момент нападник, який проходив повз автомобіль, випустив у бокове скло, поруч шофера, 6 куль. Після чого зник з місця події. Стрілянина трапилася на очах у десятків перехожих. Крім того, нападника зафіксували камери відеоспостереження, яких у тому районі чимало.

Відомо, що стріляли в франківського підприємця Ігоря Гербіна, знаного у місті під прізвиськом “Червонєц”. Поруч місця нападу він має свій обмінник валют. Наразі чоловік перебуває у лікарні й поки про стан його здоров’я нічого не відомо. На місці нападу було чимало крові, а також гільзи, які залишив стрілок.

Його, до речі, опізнали досить швидко. Франківські патрульні оприлюднили фото чоловіка у соцмережах, а також подали його опис. Тих, хто помітить стрільця, просили телефонувати на 102.

На фото франківці, які знаходились на місці інциденту, опізнали нападника. Фото його на своїй сторінці у фейсбук виклала і донька пораненого підприємця, попросивши містян повідомити в поліцію про його місцезнаходження. Чоловік на фото — Михайло Дерещук, також підприємець. Минулого року він навіть балотувався до міської ради, проте не пройшов. Наразі знайшли його автомобіль, на якому Дерещук здійснював втечу з місця злочину. Самого нападника ще шукають.

Детальніше — у відеосюжеті “МІСТО”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи:

Загрузка...

Comments are closed.

Loading...